Printed from JewishNikolaev.com

Йдемо до нової української школи

Йдемо до нової української школи

Среда, 22. Февраль, 2017 - 12:32

 почта

DSC09669.JPG

21 лютого 2017 року в Миколаївській спеціалізованій  приватній школі «Ор Менахем» відбулась зустріч  з  Шаламовим Р.В., кандидатом біологічних наук, заслуженим вчителем України, автором нового підручника біології для 9 класу. Вона стала можливою завдяки вчителю біології нашої школи, методисту Миколаївського науково-методичного центру Мазуркевич Ларисі Іванівні. На зустріч  були запрошені вчителі біології зі всіх шкіл міста Миколаєва.

Вже з перших хвилин спілкування з Шаламовим Р.В. стало зрозуміло, що це не проста презентація нового підручника, це зустріч з науковцем-практиком, який добре розуміє проблеми сучасної школи, бачить шляхи їх подолання та знає як донести до вчителя необхідність змін  в програмах, методиці, та, особливо, в самих педагогах.

Години спілкування пролетіли швидко, але роздуми над проблемами, що озвучувались, не полишали вчителів. Це було  питання, що стосувалось оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів,  аналіз завдань і результатів ЗНО з біології, конкурсу «Геліантус». Та найголовнішим було обговорення питання,  чому  та як навчати сучасного учня, компетентного громадянина та патріота своєї Батьківщини.

Шаламов Руслан Васильович також знайшов час для спілкування з учнями школи «Ор Менахем» та вручив їм нагороди за підсумками участі в Міжнародній природознавчій грі «Геліантус».

Щиро вдячні за зустріч та сподіваємось на подальшу активну співпрацю!

DSC09659.JPG

 DSC09673.JPG

 DSC09683.JPG

 DSC09677.JPG

Комментарии: Йдемо до нової української школи
Нет добавленных комментариев