Printed from JewishNikolaev.com

Реєстрація на ЗНО

Реєстрація на ЗНО

 почта


Реєстрація на ЗНО-2017 стартує о 10:00 6
 
лютого 2017 року

 

6 лютого 2017 року з 10:00 за допомогою сервісу «Зареєструватися», розміщеному на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua), охочі взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зможуть сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації. 

·         випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року надають документи до свого навчального закладу. Навчальний заклад надсилає реєстраційні документи всіх своїх випускників до відповідного регіонального центру, після здійснення реєстрації отримує конверти із Сертифікатами та вручає їх своїм учням.

·         випускники минулих років та випускники вищих та професійно-технічних навчальних закладів 2017 року зможуть оформити заяву-реєстраційну картку самостійно, скориставшись формою для здійснення реєстрації, та надіслати комплект реєстраційних документів рекомендованим листом на адреси, що будуть зазначені у контрольно-інформаційному листі до реєстраційної картки. Також можна буде звернутися за допомогою до одного з  пунктів реєстрації.

Для ознайомлення з порядком реєстрації зверніться за посиланням  «Реєстрація на ЗНО-2017»

 

 

 

 почта